KreuFashion

Nga moda e fustaneve të 2021-shit kemi lajme të reja!

Gjithçka që do të bëjë veshjen më seksi të sezonit këtë verë quhet fustani i prerë.

‘Cut-out’ është prerja që do të shihet në fustanet e gjata apo të shkurtra këtë sezon, pasi dizajnerët janë përpjekur t’i shtojnë të gjitha krijimeve një interpretim më sensual. Prerjet anash fustaneve që ekspozojnë hijshëm ijet po belin e vajzave dhe grave e kthejnë fustanin e kësaj vere në më seksi se kurrë.

.

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF