Butrint Imeri zbulon këngën e re përmes disa videove

Butrint Imeri është padyshim një nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit, njëkohësisht është shumë i ndjekur edhe në Instagram.

Ai është shumë aktiv në skenën muzikore, dhe së shpejti do të vijë me një këngë të re për të gjithë fansat e tij. Projekti muzikor do të titullohet “Kuku”, dhe përmes disa instastory këngëtari ka zbuluar një pjesë prej tij.

Previous ArticleNext Article