“Maluma nga Marikaj”; Olsi Bylyku bën ndryshimin drastik në pamje!

Aktori i humorit Olsi Bylyku surprizoi jo pak kur disa orë më parë postoi një foto në të cilën dukej me një ‘look’ shumë ndryshe.

Maluma

Me flokët prera fare shkurt dhe të lyera në ngjyrë të verdhë, aktori e ka krahasuar veten me këngëtarin e famshëm Maluma.

Olsi

“Maluma from Marikaj”; ka shkruar Olsi përbri fotos pas së cilës kanë vërshuar dhjetëra komente nga ndjekësit e tij.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article