“Një yll i mirëfilltë edhe jashtë skenës”, Yuri Kim darkon me Dua Lipan

Ardhja e këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipas në Shqipëri mori padyshim vëmendjen e të gjithëve. Mes personaliteteve më të larta në vend, Dua Lipa takoi edhe ambasadoren amerikane Yuri Kim, me të cilën darkoi së bashku me familjen e saj.

‘Më pëlqeu të shijoja një darkë më Dua Lipën dhe familjen e saj, si dhe me miqtë e saj. Bisedë e mahnitshme në lidhje me njohjen e fuqisë dhe përgjegjësisë që të gjithë kemi, edhe nëse nuk jemi zgjuar ende,  për ta bërë botën thjesht pak më të mirë, secili në mënyrën tonë. Dua është një super yll i mirëfilltë jashtë skenës, aq më shumë”, ka shkruar Yuri Kim për Duan krah një fotografie që postoi në mediat sociale

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)

Previous ArticleNext Article