Dasmë përrallore; mbesa e princeshës Diana, 30 vjeçe, martohet me miliarderin 62-vjeçar

Mbesa e princeshë Dianës, Lady Kitty Spencer është martuar me miliarderin Michael Lewis  këtë të diel.

Lady Kitty, 30 vjeçe dhe Michael Lewis, 62 vjeç zgjodhën Italinë për të kurorëzuar dashurinë e tyre. Dasma madhështore u realizua në Villa Aldobrandini në Romë para të ftuarve aristokratë.

30-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan nusërie të stiluar nga Dolce & Gabbana, me të cilin dukej si një princeshë e vërtetë.

 

 

 

Previous ArticleNext Article