KreuCelebrity

FOTO/ Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi prindër për herë të tretë?

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Ata janë të pëlqyer jo vetëm për punën që bëjnë, por edhe për familjen e bukur që ata kanë.

Ami dhe Ermali janë prindër të dy fëmijëve, djalit Joel dhe vajzës Sia, por së fundmi një foto e cila po qarkullon me shpejtësi në rrjet ka ngritur dyshime se ata janë në pritje të bebes numër 3.

Siç shihet dhe në foto barku i Amit duket paksa i rrumbullakosur dhe kaq ka mjaftuar që menjëherë ndjekësit të aludojmë se një fëmijë tjetër është duke ardhur. Ndoshta është thjesht pozicioni i fotos, gjithsesi se si qëndron e vërteta e këtyre aludimeve duhet të presim një reagim nga dyshja

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF