Njihuni me çiftin më të ri të showbiz-it; Arbër Çepani prezanton partneren e re; edhe ajo e njohur!

Showbiz-it shqiptar sapo jua shtua një çift i ri. Arbër Çepani dhe Arnita Beqiraj kanë nisur një romancë së bashku.

Lajmin e bukur e ndau vetë biznesmeni dhe aktivisti Çepani ku nëpërmjet një postimi në instagram, ai ka uruar ish-miss Shqipërinë me rastin e ditëlindjes ku edhe bëri publike lidhjen e dashurisë.

“Urime për një udhëtim tjetër rreth Hënës”; ka shkruar Arbri përbri një foto të dyshes teksa ai e puth në faqe.

Krahas urimeve për vajzën e ditëlindjes shumë prej tyre uruan çiftin edhe për rrugëtimin e bukur që kanë nisur së bashku.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article