Po afron sezoni i çizmeve dhe ja cilat janë modelet trend!

Shtatori është vetëm dy ditë larg e bashkë me të vjen edhe vjeshta; ulen temperaturat, nisin shirat…pra duhen veshur çizmet. Edhe nëse nuk i jeni fans i ditëve të ftohta është e pamundur të urreni një palë çizme të mira, që do të dinë si t’ju ngushëllojnë për mbarimin e verës.

Disa prej modeleve që janë trend i vjeshtës së 2021-shit i gjeni më poshtë!

Previous ArticleNext Article