Burra me  stil; këpucët trend që do vishen këtë sezon!

Është koha të mendoni për këpucët dimërore të burrave. Edhe nëse i ftohti nuk ka filluar ende, është më mirë të planifikoni veshjet tuaja paraprakisht, duke studiuar me kujdes të gjitha modelet e modës të sezonit vjeshtë / dimër 2021, të propozuar nga koleksionet e reja të burrave të markave më të mira ndërkombëtare të modës.

Nga Bottega Veneta në Valentino Garavani, duke kaluar nëpër Dior, Prada dhe Louis Vuitton; ne rishikuam këpucët e dimrit për meshkuj të parë në shfaqjet e modës të markave më të mira luksoze. Stile dhe modele të ndryshme të përshtatshme për çdo personalitet ose shije, për të filluar sezonin me të vërtetë në këmbën e duhur

Previous ArticleNext Article