“Mos ia qaj hallin”, Armina Mevlani reagon për herë të parë për situatën e vjehrrit!

Vëmendja e opinionit publik ka qenë këto ditë e përqëndruar ne selinë blu, ku lideri historik i PD-së, Sali Berisha, u përjashtua nga grupi parlamentar i kësaj force politike. Armina Mevlani, e fejuara e djalit të tij Shkëlzen Berisha, reagoi për të parën herë mbi situatën. Ajo ka debatuar me një ndjekës të aktores Olta Gixhari, pasi blogerja kishte komentuar në një foto të sajën. “Sa gjynah vjehrri”, shkruan ai, dhe Armina i është kthyer: “Mos ia qaj hallin”. Pas kësaj ndjekësi ka vazhduar me komente, por ajo nuk ia ka zgjatur më.

Previous ArticleNext Article