E patë veshjen e Kate Middleton në takimin e fundit; si ju duk?

Kate Middleton në takimin me anëtarët e shërbimit që mbështetën përpjekjet e evakuimit nga Afganistani, ka zgjedhur një xhaketë sportive nga Reiss, e cila është një nga të preferuarat e saj. Xhaketa në fjalë kushton 285 dollarë, dhe Middleton e kombinoi me një nga panatallonat e saj të preferuara të nga Jigsaw. Kate gjithashtu kishte zgjedhur një kuletë dore nga Tusting, e cila kushton 295 dollarë. Dukesha është tifoze  e këtij stili, ndaj në veshjet e saj mbizotëron kombinimi i xhaketave me xhinse ose pantallona të zeza.


 

Previous ArticleNext Article