Gerta Heta rikthehet në Top Channel! Kujt “ia merr” emisionin!

Një emër i njohur për publikun shqiptar, moderatorja Gerta Heta do të jetë shumë shpejt përsëri pjesë e “Top Channel”. Ajo e pohoi vetë këtë për Bieta Sulon në studion e “Ftesë në Pesë”. “Do të jem imazhi i ri i ‘Hipokratit’”, ka rryfyer Gerta, që rrugëtimin e saj e ka nisur pikërisht si  “Top Albania Radio”, ku u bë dhe e njohur. Programi do të vijë cdo fundjavë, në ditën e shtunën. Këto kohë ai ishte drejtuar nga gazetarja Erjona Rusi.

Previous ArticleNext Article