Në 6-mujorin e lindjes së tij; Afërdita Dreshaj emocionon me fjalët për të birin

Afërdita Dreshajn dhe bashkëshorti i saj Jakup Kindl disa muaj më parë u bënë prindër të një djali të cilin e bekuan me emrin Sky Blue Kindl.

Dita e sotme është e shënuar për ta, pasi i biri i tyre feston 6-mujorin. Afërdita ka publikuar disa fotografi të të voglit në Instastory dhe krahë tyre ka shkruar disa fjalë të ëmbla për të, “6 muaj më parë ti erdhe për të më treguar mua çfarë është dashuria e vërtetë”, ndërkohë në një foto tjetër ajo shkroi, “Ti je duke u rritur aq shpejt zogu i mams, urime 6-mujorin”.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article