Xhaketat e shkurtra “fustan” që po “çmendin” VIP-at në tapetin e kuq!

Xhaketat e shkurtra, që duken dhe si minifund janë të preferuarat e VIP-ave këto kohë, madje edhe në tapetin e kuq. “Martesa perfekte” e xhaketës me një fustan të mini-fustan, e kanë quajtur ekspertët e modës. Ja modelet më të bukura:

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article