Pak para dasmës me Markun-veprim i papritur me ish bashkeshortin, befason Rudina!

Rudina Dembacaj e ka treguar gjithmonë se ka ruajtur një marrëdhënie miqësore me ish bashkëshortin për hir të vajzës së tyre, Viktoria. Por ndërsa në 1 tetor moderatorja lidh kurorë me Mark Frrokun, kur u pyet nëse Aleksi do të ishte i ftuar në ceremoni, ajo e anashkaloi përgjigjen. Martesa e Rudinës me Aleksin zgjati tre vjet, e fill pas divorcit ajo u lidh me ish deputetin. Aleksi vetëm së fundi sakaq bëri publike në Instagram lidhjen e tij të re, ndërsa mbajti të fshehtë identitetin e vajzës. Tani është parë që ish bashkëshortët kanë fshirë njëri-tjetrin nga Instagrami e kanë hequr dhe fotot familjare ku shfaqeshin bashkë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article