Në ditën e tij të lindjes, Ylli Limani publikon fotografinë e fëmijërisë

Ylli Limani feston sot 27-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të shënuar për të, artisti i dashur ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram një fotografi të veçantë nga fëmijëria e tij.

“Gëzuar ditëlindjen Yll”, ka qenë urimi që artisti ka bërë për veten e tij, dhe padyshim që urimet do të jenë të shumta për të nga miqtë, afërmit e tij dhe fansat e tij të shumtë.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article