Zbulohet data e premierës së sezonit të dytë të “Emily në Paris”

Pas suksesit të sezonit të parë, “Emily në Paris” do të vijë më 22 dhjetor me sezonin e tij të dytë. Lajmi u bë i ditur nga Netflix, i cili publikoi edhe një trailer të shkurtër rreth gjërave që do të ndodhin në këtë sezon të ri.

Ndërkohë krijuesi i serialit Darren Star zbuloi për “People” se në këtë sezon ka një interes të ri dashurie për Emilyn, ka shumë më tepër intriga në punë dhe në marrëdhënie. Më tej ai theksoi se sezoni 2 do të jetë më i fortë se paraardhësi i tij.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article