Rudina e Marku, zyrtarisht burrë e grua- dalin fotot nga ceremonia!!

“Kemi Zotin dëshmitar”, me ketë mesazh dhe foto nga ceremonia, Rudina dembacaj tregoi se tashmë me Mark Frrokun, janë zyrtarisht të martuar! Moderatorja ka zgjedhur një fustan të vecantë dasme: ajo nuk ka preferuar të bardhën e plotë klasike, por e ka thyer me një rrip të madh të zi në pjesën e belit. Rudina e kishte paralajmëruar po përmes rrjeteve sociale dasmën e saj. Ajo e postoi ftesën në “InstaStory” duke treguar se ceremonia do të mbahej në 1 tetor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article