Loredana me të dashur të ri? Në foto, me mashkullin misterioz!

Loredana i ka befasuar fansat me postimin e fundit. Reperja që jeton dhe vepron në Zvicër, ndau në Instagram foto me një mashkull misterioz, të cilin nuk e etiketoi, sic bën zakonisht në fotografi. Kjo gjë kjo u konsiderua cuditëshme nga fansat, thotë lajmi.net pasi pasi Loredana është zakonisht mjaft transparente me ta lidhur me njerëzit me të cilën kalon kohë, duke bërë të lindin dyshime për një histore të re dashurie ndoshta të këngëtares.

Previous ArticleNext Article