Baba për herë të katërt, këngëtari nuk mban dot gëzimin!

Është fëmija i tij i katërt, por gëzimin e ka njësoj si me të parin. Këngëtari i njohur Usher njoftoi ardhjen në jetë të djalit të tij, Sire Castrello Raymond. Këtë, e bëri përmes Instagramit, ku postoi një foto të bukur bardh e zi të vogëlushit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Usher (@usher)

Usher dhe partnerja e tij aktuale, Jennifer Goicoechea e njoftuan shtatzaninë e saj në Çmimet iHeartRadio 2021. Këngëtari ka dy fëmijë më të rritur dhe ish bashkëshorten, Tameka Foster, Usher V, 13, Naviyd, 12 vjeç dhe tashmë dy me Jennifer, Sovran Bo 1 vjec dhe Sire.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article