Jeff Bezos nuk përmbahet: Puthje pasionante me të dashurën në mes të rrugës!

Njeriu më i pasur i botës nuk është dhe njeriu më i rezervuar që ekziston; në fakt miliarderi Jeff Bezos nuk e pati problem të shkëmbente disa puthje pasionante me të dashurën e tij në mes të rrugës në Neë York. Bezos, 57 vjec dhe Lauren Sanchez, 51 nuk u ndikuan aspak nga fakti që mbërthyen shikimet e kalimtarëve. Sanchez ishte arsyeja përse Bezos u nda me bashkëshorten e tij, Mackenzie Scott në vitin 2019 pas 25 vitesh martesë dhe kater femijesh.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article