Dielli bën një vjeç, mami Arbana: “Ma ndricove jetën….” 

Një vit më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Koha duket ndonjëherë vërtet sikur kalon shumë shpejt. Një vjetorin e Diellit, moderatorja nuk i mbajti dot emocionet dhe i kushtoi atij fjalët më të bukura. “Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund të lindë sërish.
Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, ishte dedikimi i saj për vogëlushin që është fryt i dashurisë me regjisorin me Eduart Grishaj. Arbana është nënë edhe e një djalit më të rritur, Jonit, nga martesa e saj e parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article