Emma Watson, me tyl të bardhë dhe këpucë kambale në tapetin e kuq!

Emma Watson zgjodhi një look të guximshëm për t`u rikthyer në tapetin e kuq pas 2 vitesh! Aktorja ka preferuar të bëjë një shkrirje mes klasikes dhe modernes, duke veshur një “gjysmë-fustan” të bardhë me tyl, dantellë e kurriz të hapur dhe pantallona të zeza poshtë me këpucë kambale! Tingëllon cuditshëm, por aktorja e e “Little Woman” dhe “Harry Potter” tërhoqi shumë vëmendje ne ceremoninë e Çmimit Earthshot në Londër, dhe jo për keq duhet të themi!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article