FOTO/ Georgina Rodriguez frymëzohet nga Nënë Tereza!

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është shumë aktive në rrjetin e saj social Instagram, dhe së fundmi ajo ka publikuar një fotografi që i ka surprizuar të gjithë.

Georgina shihet se është frymëzuar nga misionarja e njohur me origjinë shqiptare, Nënë Tereza, teksa ka pozuar për prestigjiozen francezen “L’Officiel” e veshur me një fustan të bardhë dhe një vello të hedhur në flokë dhe grim të thjeshtë.

“Kush nuk jeton për të shërbyer, nuk shërben për të jetuar. Shën Tereza e Kalkutës”, ka shkruar krah fotografisë.

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article