Zahara veshi fustanin me shkëlqim të mamit në tapetin e kuq, si i rrinte?!

Angelina Jolie u shfaq në tapetin e kuq të premierës së filmit “Eternals” me 5 nga 6-të fëmijët e saj, të cilët janë rritur kaq shumë që të gjithë! Në krah të yllit hollivudian ishin nga Maddox, 20 vjeç, binjakët Vivienne dhe Knox, 13 vjeç, Zahara, 16, dhe Shiloh, 15-vjeçe. Shiloh, që deri vonë preferonte të vishej si djalë, ishte bërë një zonjushë e vërtetë dhe mjaft tërheqëse. Ndërkohë, shumë vëmendje mori edhe Zahara, e cila mbante veshur fustanin e vecantë që ia pamë në trup të ëmës në Academy Awards në 2014-ën.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article