“Pyes veten si është të vrasësh dikë padashje”, çfarë thoshte 4 vjet më parë Alec Baldwin!

Lajmi që bëri sot xhiron e botës ishte vrasja padashje e drejtoreshës së fotografisë, Halyna Hutchins dhe plagosja e regjisorit Joel Souza nga aktori i famshëm, Alec Baldwin. Ngjarja i ka shokuar të gjithë, por ndërsa hetimet vazhdojnë ndaj aktorit ende nuk janë ngitur akuza. Ai ka qenë duke përdorur një armë manovër në sheshxhirimin e filmit “Rust” në Meksikë. Mësohet ndërkohë tani se rreth katër vjet më parë, Baldwin kishte shkruar një status në rrjetet sociale ku thoshte: “ Pyes veten si mund të ndjehesh kur vret dikë dikë padashje?”  Epo, tani e di!

 

Previous ArticleNext Article