KreuCelebrity

Ish e dashura i dërgon letër Granitit, cfarë thotë për Fifin!

Graniti në mënyrë të përsëritur ka treguar se ushqen ende dicka për ish të dashurën e tij. Ajo vetë, pa u identifikuar se cila është, i ka dërguar një letër e cila u lexua para të gjithë banorëve të Big Brother.

Ish-i shkruan aty se sjellja e tij e ka lënduar, aq më tepër që i ka dhënë shpresa një vajze kur në të vërtetë, nuk është interesuar për lidhje me të.

“Më ke lënduar mua, ke lënduar Fifin”, ka shkruar ajo.

Me tej shtonte:“Pres të dalësh si Graniti që njohim të gjithë. Të përqafoj nga larg dhe mos harro arsyen për të cilën ke hyrë aty”, e kjo e bëri Granitin të përlotej.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF