Këngëtarja shqiptare i bën kokat të kthehen rrugëve të Parisit!

Me pallto lëkure deri në fund të këmbëve, këpucë të zeza, maskë të zezë e syze dielli, kapele me strehë e mbi të dhe kapuc, Dua Lipa nuk njihej nën malin e veshjeve me të cilin u shfaq rrugëve të Parisit, edhe pse sërish ato kishin kombunuar mjaft këndshëm.

26 vjecarja ka bërë njerëzit të kthejnë kokat, por nuk dihet sa kanë arritur ta njohin se kush është në të vërtetë!

Dua nuk po shkëlqen vetëm në muzikë, por edhe në modë me pamjen e saj.

Artistja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka treguar se krahas suksesit ndërkombëtar në muzikë ajo është një zë i fuqishëm për çështjet që lidhen me gratë. Kjo është një prej shumë arsyeve që ajo u nderua me një çmimin për rolin e shquar udhëheqës me rastin e 60 vjetorit të organizatës së njohur amerikane, Këshillit të Atlantikut.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article