Ndahet nga jeta Hueyda El Saied në moshën 46-vjeçare

Mëngjesi i kësaj të marte ka nisur me një lajm shumë të trishtë. Artistja shqiptare Hueyda El Saied është ndarë nga jeta në moshën 46-vjeçare.

Sipas mediave ajo prej kohësh vuante nga një sëmundje e pashërueshme, për të cilën nuk ka folur asnjëherë publikisht.

Mësohet se sot është shtruar në një spital të Francës, ku edhe jetonte, dhe ka ndërruar jetë. Hueyda la pas një djalë, Gabrielin.

Kujtojmë që disa kohësh ajo u celebrua në martesë me të dashurin e saj Thiery, i cili birësoi edhe Gabrielin.

Previous ArticleNext Article