12.5 C
Tirana
E diel, 26 Mars, 2023
spot_img

Dhuratat e minutës së fundit: 12 ide fantastike për të surprizuar të dashurit tuaj!

Pavarësisht se Krishtlindja apo Viti i Ri bie në të njëjtën ditë çdo vit, shumë prej nesh gjithmonë e gjejmë veten të ‘kapur mat’ pa asnjë dhuratë për festat për të dashurit tanë. Duket se këto festa shfaqen menjëherë nga askundi! Në raste të tilla ajo që shpesh në bëjmë është të marrim turravrapin qorrsokak në Qendra Tregtare, ku na shtohet edhe më shumë konfuzioni.

Dhe ja, në ditë pavendosmërie si këto në prag festash ne të bordo kemi menduar t’ju vijmë në ndihmë me disa ide fanstastike dhuratash për të surprizuar më të dashurit e zemrës tuaj.

Shfletoni listën e mëposhtme  për të gjetur një sërë idesh dhuratash që duken kaq të mirëmenduara për të gjithë njerëzit që doni më shumë: mamin, babin, gruan, bashkëshortin, kolegun, fëmijët ose cilindo tjetër që e bëri listën tuaj “të bukur” këtë vit. Tani s’ju mbetet gjë tjetër veçse të merrni frymë të lehtësuar pasi dhurata juja me siguri do të jetë poshtë pemës, përpara se të mbërrijë Santa në qytet.

Cila do të ishte dhurata më e bukur për këto festa? Ekspresi i ri Maia S33 është ajo çfarë mungon poshtë pemës tuaj!

Sillni gjallëri në pamjen e personave që keni më shumë për zemër me koleksionin Joli dhe diamantët e saj që i gjeni vetëm në argjendari Gjikondi. 

Koleksionet e reja të markave të ndryshme sapo kanë ardhur në Italoptik

Orë nga koleksioni Gilda i Eberhard_Co me gurë Diamanti. Produktet Eberhard mund ti gjeni tek:
@robertobravo_albania
Roberto Bravo – QTU
@esteljewelry – Toptani Center

BLI 1 Çertifikate Dhurate + Merr te njejten Çertifikate dhurate FALAS!
Nje pakete Spa eshte dhurata me speciale per te llastuar te dashurit tuaj
Mund te zgjidhni mes shumellojshmerise se sherbimeve ose paketave speciale te kompozuara enkas per kete sezon  nga qendra e relaksit Velur. 

 

Kitet në ofertë 1+1 nga brandi elitë i kujdesit të lëkurës Toskani janë dhurata e përsosur për ju ose të dashurit tuaj këtë fundvit.

Marella;  Vendi ku eleganca dhe klasi takohen me njera tjetren mund të jetë vendi perfekt për dhuratën perfekte

I vogli yt tani i zgjedh vetë lodrat që pëlqen. Silleni në #JUMBO dhe zgjedhja është më e lehtë

Detaje magjike në këtë sezon magjik mund t’i gjeni vetëm në oazin e festave të bukura, Sezon Dekor. 

Për mikeshën që pëlqen modën italiane me gjithë sharmin e saj, zgjidhni një veshje në butikun shijehollë Pinko. 

Nëse po kërkoni një dhuratë të personalizuar me shumë dëshirë sugjerimi ynë LunariaKalanë e Tiranës. Me lule natyrale te thara dhe balsamosura aty do të gjeni:
•Logo biznesi
•Dekore për shtëpi & zyrë
•Punime të personalizuara

Hapësira juaj për marka luksi autentike, me çmime fantastike! Në Shopbordo gjeni brandet luksoze me çmime deri në 80% më lirë. 

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit