Në fushatën e Calvin Klein, Bella Hadid nuk vesh asgjë përveç rripave!

Modelja e njohur Bella Hadid sapo na vërtetoi sërish se nuk ka nevojë për rroba që të pozojë.

Në fushatën e fundit të Calvin Klein, modelja shfaqet e mbështjellë me rripa lëkurë të markës dhe absolutisht asgjë tjetër.

Përveç rripave, Bella pozoi edhe me bluza të mbledhura, të brendshme dhe reçipeta që mbanin logon e Calvin Klein.

Fotot bardhë e zi u realizuan nga drejtoresha e modës në Centrefold Magazine, Katie Burnett, e cila gjithashtu ishte edhe stiliste.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Centrefold (@centrefold)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Centrefold (@centrefold)

Previous ArticleNext Article