Të gjithë rastet kur Meghan shkeli protokollin mbretëror!

Meghan Markle u kthye shumë shpejt në një ikonë stili në momentin që rrëmbeu vëmendjen botërore për lidhjen e saj me princin Harry. Aktorja amerikane, pas martesës ra në sy për kombinimet e këndshme, por edhe pak të guximshme. Në fakt, në mjaft raste Meghan rezulton ta ketë shkelur protokollin mbretëror te veshjes dhe imazhit:

Fustani me supe të rëna

Thonjtë e zinj

Kostume me pantallona

Veshja krejtësisht me të zeza

Pantallona të gjera flamur dhe kapele “plazhi”

Nuk vishte geta

Hoqi këpucët në publik

Nuk mori stilist britanik për fustanin e nusërisë

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article