KreuCelebrity

Pse, vetëm Iliri? Një surprizë nga qielli në BBV edhe për Donaldin dhe Beatrix!

Pse, vetëm Iliri? Një surprizë nga qielli në BBV edhe

 

Pas Ilirit, një surprizë e këndshme mbërriti në shtëpinë e Big Brother VIP edhe për ciftin më të diskutuar të saj. Në kohën kur banorët ndodheshin në oborrin e shtëpisë, një parachute u afrua dhe mesazhi këtë radhë, ishte për Donaldin dhe Beatrix. Fansat e tyre të zjarrtë i surprizuan ata me një parashutë ku shruhej një dedikim dhe të dy u prekën shumë.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Një ditë më parë, një surprizë e ngjashme mbërriti për Ilirin, e cila e bëri të përlotej.

“Forca Ilir! Gjithë Shqipëria dhe diaspora është me ty!”, shkruhej në balonë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF