12.5 C
Tirana
E diel, 26 Mars, 2023
spot_img

Thonjtë e 2022-shit; një udhëtim në hapësirë!

Për vitin 2022 zgjedhja e ngjyrave do të jetë pak më e ndritshme dhe më energjike. Planifikoni të shihni më shumë efekte si shkëlqimet dhe shkëndija.

Ngjyrat metalike funksionojnë gjithmonë, dhe këtë vit vajzat dhe gratë do të mbajnë në duart e tyre pak galaktikë. Dizajne me yje, planete, kanë frymëzuar arttistët e thonjve për të sjellë një trend të ri këtë sezon.

Mundësia për të bërë një udhëtim në hapësirë është shumë e vogël për secilin prej nesh (edhe pse asnjëherë s’i dihet jetës :P), ama këtë vit thonjtë e 2022-shit do të jenë pikërisht ashtu; një udhëtim në galaktikë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Private Space Épta (@naajii_13mi)

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit