Beatrix dhe Donald flasin për ndarjen live në spektakël!

Pas spektaklit të së martës u aludua për një ndarje të mundshme mes Donaldit dhe Beatrixit, por mesa duket kjo situatë u kalua dhe ata janë sqaruar me njëri-tjetrin.

Donaldi së fundmi ka sqaruar edhe një herë se i foli problemet që kishte me Beatrixin dhe u shpreh i gatshëm çojë lidhjen përpara.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Mendoj se Trixa ka krahë produksionin me këtë videoklipin!

Beatrix: Trixa është thjesht Trixa!

Donaldi: Këto pamjet ishin dramatike, sepse ne kemi momente shumë të bukura që kemi kaluar. Kam gabimet e mia, sepse ndryshe nga Trixa nuk jam njeri që i flas gjërat ose dua të flas gjatë gjithë kohës kur ndihem keq, preferoj ti mbaj për vete. Ne i folëm të gjitha apo jo?

Beatrix: Po i folëm!

Donaldi: Nuk dua që Trixa të ndihet keq prej meje. Edhe Dagzi më tha ti japë kohë…

Beatrix: Edhe të tha Dagzi edhe erdhe ma the mua gjithë ato herë?!

Donaldi: 5 herë ishin nga unë. Unë e kuptova se çfarë. Ne e kemi sqaruar si një çift shumë i bukur me lule… unë mendoj se janë gjëra kalimtare dhe jam i gatshëm ta çoj këtë gjë përpara. Dua mirëkuptimin tënd.

Beatrix: Jam shumë më e qetë, ja kam thënë të gjitha që nuk po kërkoj 24 orë dhe asgjë më shumë se ç’kam pas. Dua të jemi të qetë të dy të jem ok edhe unë edhe të shkoj rrjedhshëm. Pse ke frikë të më prekësh se matesh kështu…

Nga ana tjetër edhe banorët janë ndarë në kampe teksa i japin të drejtë këngëtares, apo e kritikojnë për ekzagjerim të panevojshëm. “Donaldi ka vendosur të fitojë, Beatrix duhet ta lërë të ketë pak vëmendje”, tha Arjola.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article