Donaldi ‘mollë sherri’ Egzona përlotet pas debatit me Beatrix!

Dy nga banoret e ‘Big Brother Vip’ Beatrix Ramosaj dhe Egzona Rafuna janë përfshirë në një debat mes tyre dhe shkak për këtë është marrdhënia me Donaldin.

Beatrixi ka nisur një debat dhe zanafilla është pasi kjo e fundit ka komentuar marrëdhënien e çiftit duke i dhënë këshilla Donaldit.Sipas këngëtares ajo i ka shprehur një pëlqim për Donaldin.

Madje në një bisedë mes çiftit Donaldi shprehet se ka qenë ai i cili e ka afruar i pari Egzonën dhe kjo ska pse ta shqetësoj.

Nga ana tjetër Egzona pas kësaj gjendje të krijuar në shtëpi ka patur një bisedë me Donaldin ku është përlotur duke u shprehur se familja e saj nuk do ndihej mirë pas fjalëve të Beatrix.

“Normal që e përjetoj keq, qysh po mendon ti se ndihet familja ime, kur ajo del tek dera dhe flet ato fjalë” thotë ndër të tjera Egzona.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article