20.5 C
Tirana
E enjte, 8 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

“E tradhëtove ti”, miku i ish- bashkëshortit, akuza për Monikën!

Duke iu përgjigjur një pyetje të Egzonës, Monika rrëfeu përse nuk ishte martuar më pas divorcit. “Nuk u martova, sepse nuk doja te rrisja vajzën time me dikë tjetër. Iu përkushtova shumë punës dhe iu përkushtova shumë vajzës time.Kam kaluar shumë,momenti pas divocrit ka qenë një ferr i vërtetë,as e mendoja kurrë që gjërat do të shkonin ashtu,- tha aktorja.

Por komenti I një personi që prezantohet si miku i ish-bashkëshortit të saj, I cili ka ndërruar jetë, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi përmbante disa akuza të forta.

“ Po si mund të flasësh kështu për të ndjerin mikun tim, Gencin? Po ti qenke vërtet një femër e ulët, një ndyrësi! Po ti mendon se ne nuk e dimë që ishte pikërisht ti ajo që fillove nga tradhëtitë e njëpasnjëshme?

Nuk dua të vazhdoj sepse përsëri dua të respektoj mikun tim të ndjerë, por s`ke faj ti, ai miku ynë I ndjerë duhet të na dëgjonte kur I thoshim: O Genci, po ca të lidh ty apo familjen tënde fisnike me Monikën o vlla? ….”Ehhh, e dua Lando, thoshte I miri shoqërisë. Por edhe nëse të paska tradhëtuar e ne nuk e kemi ditur..të ka bërë hakën se e ke merituar”, shkruan personi.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit