20.5 C
Tirana
E premte, 9 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

Vjen në jetë Roeli! Shpati dhe Selvija bëhen prindër për herë të parë!

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvija janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmi e bukur e ka dhënë partnerja e tij me anë të një postimi në Instagram, teksa ka zbuluar edhe me emrin e vogëlushit, i cili quhet Roel.

Roel ka ardhur në jetë në datën 19 janar, por këtë të hënë ata kanë konfirmuar lajmin.

“19.01.2022 ROELI na gëzoi me ardhjen e tij në jetë. Faleminderit Allahu i Madhëruar. Shumë dashuri, shumë lot, shumë gjëra na ndodhën për gjatë këtyre 9 muajve. Uroj me gjithë shpirt që çdo prind ta përjetoj ndjesinë e të pasurit një fëmijë”, ka shkruar ajo përkrah një video me momente të shënjuara para dhe pas ardhjes në jetë Roelit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selvije Jao Kasapi (@selvije.jao)

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit