Adrola flet për lidhjen e ish-partnerit të saj me Fifin!

Modelja Adrola Dushi ka folur publikisht për lidhjen e ish partnerit të saj, Adis Patushi me këngëtaren Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi. E pyetur për këtë tek “Më lër të flas”, ajo jo vetëm nuk shfaqi ndonjë mëri, por përkundazi i bëri dhe një urim ciftit.

Donaldi: A e ke uruar Adisin për lidhjen e re me Fifin?

Adrola: Doni ta uroj këtu? Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit

Donaldi: Është për të mirë kjo apo jo?

Adrola: Po, sigurisht? S’kam asgjë kundra lidhjeve unë, jam shumë pro lidhjeve të dashurisë.

Adrola dhe Adisi janë prindër të një djali, Troit, janë ndarë para disa vitesh. Ndërsa tani, bashkëshorti i saj Adisi e ka nisur romancën me Fifin pas daljes së saj nga “Big Brother Vip”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article