Blendi Fezviu, bëhet “më i vogël” se vajza në rrugë!

Është shumë krenar për vajzën e madhe dhe mjaft bukuroshe, Michel.

Por Blendi Fezviu duket se e ka paksa pikë të dobët vajzën e tij të vogël, Alis, të cilës i plotëson cdo tekë.

Kështu, për ta kënaqur vogëlushen e tij, gazetari i njohur serioz, në rrugë ka preferuar të zhvishet nga imazhi që krijon në ekran, për të treguar një anë tjetër të tij: atë të një babai shumë të përkushtuar, i gatshëm edhe të ndjekë Alis në lojën e saj në rrugë.

Ai ka postuar në Instragram nje video ku shihen të dy teksa argëtohen pa masë në rrugët e Pragës. Përmes postimeve të ndryshme, Fevziu e ka treguar se i pëlqen shumë të udhëtojë e të eksplorojë vende të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article