“Bashkimi” i Borës me Donaldin, reagon Beatrix!

Teksa rrjeti ziente nga lajmi i një afrimi të aktorit Donald veshjat me ish të dashurën, moderatoren Bora Zemani, Beatrix Ramosaj, me të cilën ai pati një lidhje romantike brenda shtëpisë së Big Brother VIP reagoi me një foto që linte të kuptohej se asaj nuk i intereson shumë se cfarë ndodh me dyshen.

Në foton e hedhur në Instagram, këngëtarja nga Kosova shfaqej së bashku me  ish-banoren Antonela Berisha, shoqëruar me mbishkrimin: “Si i thonë mega-bomba në shqip”.

Antonela, e cila qëndroi vetëm pak brenda shtëpisë së Big Brother, I doli në mbrojtje Beatrix Ramosajt, kur ajo u përball me komente negative, dhe kujtoi se edhe Triksa e kishte mbështetur atë gjatë qëndrimit në BBV.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article