DJ i njohur Calvin Harris në një lidhje dashurie me Vick Hope!

DJ i njohur Calvin Harris ka nisur një romancë të re me prezantuesen e Radio 1, Vick Hope.

Skocezi e ka ndjekur ish-yllin e “Strictly” për më shumë se një dekadë, pasi i kishte kërkuar për herë të parë të takoheshin kur ishte 19 vjeçe.

Këmbëngulja e tij më në fund u shpërblye pasi romanca e çiftit lulëzoi pas udhëtimit të Vick në fermën e saj. “Calvin dhe Vick janë përpjekur ta mbajnë marrëdhënien e tyre të fshehtë, në ditët e hershme, por atyre u pëlqen të kalojnë kohë së bashku si në Londër ashtu edhe në Ibiza. Calvin ka pasur gjithmonë një vend të veçantë për Vick-in dhe meqë të dy janë beqarë, ishte koha e duhur për t’u rikthyer në kontakt”, tha një burim për “MailOnline”.

Calvin thuhet se u nda nga e dashura modele Aarika Wolf në mars, ndërsa Vick ka qenë beqare prej disa kohësh.

 

Harris njihet për lidhjet e tij të mëparshme me yjet e popit Rita Ora, Taylor Swift dhe Ellie Goulding.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article