“Me djemtë e mi”, Çiljeta Xhilaga publikon për herë të parë foto me djalin e Alban Hoxhës

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti i njohur Alban Hoxha prej vitesh po jetojnë një histori të bukur dashurie.

 

Së fundmi Çiljeta ka ndarë një fotografi të veçantë në rrjetin e saj social Instagram, me djalin e saj Fernandon dhe djalin e Albanit.

 

“Me djemtë e mi”, ka shkruar ajo krah postimit duke na treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me djalin e futbollistit.

 

Kujtojmë që kjo është hera e parë që këngëtarja ndan një fotogtafi të tillë edhe pse ajo dhe Albani prej vitesh bashkëjetojnë me njëri-tjetrin.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article