VIDEO/ Zjarr në një pallat në Astir, lëndohen 8 persona dhe digjen 4 makina!

Tetë persona kanë mbetur të dëmtuar si pasojë i një zjarri që përfshiu një pallat në orët e para të mëngjesin e kësaj të marte në rrugën “Aleksandri i Maqedonisë”, në Unazë të Re të Tiranës.

Të plagosurit janë transportuar në spital, ku morën ndihmën mjekësore dhe fatmirësisht janë larguar.

Policia informon se zjarri ka rënë në një garazh ku janë djegur katër makina.

Ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të zjarrit.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article