Në fillimet e romancës, partnerja e Robert Berishës ka një ankesë për këngëtarin!

Këngëtari i njohur Robert Berisha dhe modelja Laureta Maqedonici kanë nisur një lidhje të bukur dashurie.

Ata janë bërë tashmë të pandashëm nga njeri-tjetri, dhe këtë mund ta themi nga fotot dhe videot e shumta që postojnë së bashku në rrjetet sociale.

Së fundmi duket se Laureta duket ka një ‘ankesë’ për Robertin, të paktën kështu ka bërë me dije ajo në një postim të fundit në InstaStory.

Teksa ajo po filmon veten, Roberti i shfaqet nga pas duke bërë një fytyrë qesharake. “Si nuk të lë të bësh një video”, ka shkruajtur modelja.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article