A e fal tradhtinë? Ja si përgjigjet Aurela Gaçe!

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe është shprehur e prerë kundër tradhtisë.

Ajo dhe Monika Lubonja kanë qenë të ftuara këtë të mërkurë në “Goca dhe Gra”, dhe teksa aktorja e pyetur nga nëse e fal tradhtinë Gaçe u shpreh në mënyrë kategorike “jo”.

Këngëtarja sqaroi se personi tjetër duhet të mbledhë mendjen e të mos bëje gabime të tilla.

Pjesë nga biseda:

Monika Lubonja: A e fal tradhtinë?

Aurela Gaçe: Jo

Monika Lubonja: Je e sigurt edhe për një njeri që e do shumë?

Aurela Gaçe: Ai njeriu ta mbledhë mendjen. Unë nuk e kisha menduar ndonjëherë, tani që më fute në mendime do të përgjigjem një herë tjetër.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article