KreuStil Jetese

FOTO/ Kim Kardashian nis pushimet me fëmijët e saj, ja destinacioni!

Kim Kardashian ka nisur pushimet verore së bashku me fëmijët e saj. Ajo ka zgjedhur një prej plazheve më të mrekullueshme të Turks dhe Caicos.

Ylli i “The Kardashians” ka kaluar një kohë shumë të bukur me 4 fëmijët e saj, North, Psalmi, Chicago dhe Saint, duke u argëtuar në breg të detit.

 

Pronarja e “Skims” kishte zgjedhur të ruante thjeshtësinë dhe finesën në të njëjtën kohë me një palë rrobabanjo të thjeshta të zeza. Të njëjtën linjë kishin zgjedhur edhe fëmijët e yllit televiziv të cilët u panë të gjithë veshur me ngjyrë të zezë.

Ajo çfarë ka rënë në sy të mediave është fakti që Kim u shfaq pa Pete Davidson, mesa duket ka preferuar ta shfrytëzojë këtë kohë vetëm me fëmijët e saj.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF