Lady Gaga konfirmon pjesëmarrjen e saj në vazhdimin e “Joker”!

Lady Gaga ka konfirmuar së fundmi pjesëmarrjen në vazhdimin e ardhshëm të “Joker”.

Në rrjetit të saj social Instagram, Gaga publikoi një video të saj dhe Joaquin Phoenix, teska zbuloi se filmi është planifikuar të dalë më 4 tetor 2024.

Variety raportoi në fillim të kësaj vere se artistja kishte qenë në bisedime për të luajtur Harley Quinn në një vazhdim muzikor.

Aktorja Margot Robbie ka luajtur më parë rolin në tre filma të DC, “Suicide Squad” i vitit 2016, “Birds of Prey” i vitit 2020 dhe “The Suicide Squad” i vitit 2021.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article