“E vogla ime, je bekim i madh”, Georgina Rodriguez ndan foton e rrallë të së bijës!

Futbollisti Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez mirëpritën në jetë vajzën e tyre Esmeralda rreth tre muaj më parë.

Bashkë me lajmin e bukur se partnerja e tij kishte sjellë në jetë vajzën, Ronaldo dha edhe lajmin e trishtë se vëllai i saj binjak i porsalindur ndërroi jetë.

 

Së fundmi, partnerja e yllit portugez Georgina Rodriguez ka publikuar një fotografi të vogëlushes duke fjetur, të cilin e ka shoqëruar me një mibshkrim tepër emocionues.

“Bella Esmeralda. E vogla ime, je një bekim i madh”, ka shkruar Roudrigez.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article