KreuCelebrity

Pasi Einxhel pranoi shtatzëninë, vjen reagimi i parë nga Dj Dagz!

Moderatorja Einxhel Shkira dhe Dj Dagz së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Përkrah një videoje shumë të bukur, ku barku i rrumbullakosur është mëse i dukshëm, Einxhel Shkira dha lajmin e bukur.

Së fundmi ka ardhur edhe reagimi nga partneri i saj Dj Dagz. “Faleminderit Zot”, ka shkruar ai përkrah një fotografie.

Kujtojmë që moderatorja na emocionoi të gjithëve me fjalët e bukura që shoqëroi postimin e saj,  “Kur ëndrrat bëhen realitet dhe realiteti është më i bukur se çdo ëndërr në jetë…Kur e do aq shumë jetën sa toka të duket si parajsë dhe ti po qëndron mbi re……Kur ti gjen atë shpirtin binjak dhe Zoti buzëqesh sepse e di qe është momenti tet bekoj me dhuratën më hyjnore…Kur thjesht një prekje dore kthehet në nië prekje Jete….dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua të vogla…”.

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

 

Revista Bordo
No. 43

SHKARKO VERSIONIN PDF